HYBRYDOWA EWOLUCJA – WEBINARIUM WES, ITRON i IGWP

HYBRYDOWA EWOLUCJA – WEBINARIUM WES, ITRON i IGWP

Tegoroczne webinarium dla naszych Klientów przygotowane z Itron we współpracy z Izbą Gospodarczą “Wodociągi Polskie” odbyło się pod hasłem HYBRYDOWA EWOLUCJA – od odczytu mobilnego do stacjonarnego.

Dlaczego “hybrydowa”?

Ponieważ przedstawiony na spotkaniu najnowszy moduł Cyble 5 produkcji Itron jest przystosowany zarówno do odczytu mobilnego jak i stacjonarnego. Chcąc korzystać z obu form, system Temetra sam rozpoznaje z jaką technologią ma do czynienia i automatycznie przełącza się pomiędzy urządzeniami odczytowymi o różnych częstotliwościach.

Dlaczego “ewolucja”? 

Ponieważ prezentowane rozwiązanie jest dobre dla przedsiębiorstw, które nie chcą przeprowadzać rewolucji w systemie odczytu, ale wprowadzać zmiany powoli  przechodząc ze sposobu mobilnego na stacjonarny i stopniowo budując stacjonarną infrastrukturę odczytową.
Ponieważ sam moduł Cyble 5 ewoluował technologicznie by obecnie spełniać wymagania przedsiębiorstw na etapie zmiany.

Prelegentami webinarium byli Jerzy Rogowski – Dyrektor ds. wdrożeń w WES Sp. z o.o. oraz Andrzej Musiał – Kierownik ds. sprzedaży w Itron Polska.

Jerzy Rogowski  jak zawsze przytoczył wiele bliskich uczestnikom przykładów ze swojej wieloletniej pracy z przedsiębiorstwami wodociągowymi. Obiektywnie zestawił mocne i słabe strony systemu mobilnego i stacjonarnego. Z ogromnym zainteresowaniem spotkała się jego analiza rzeczywistych kosztów odczytu mobilnego, która pokazała dane finansowe, z jakich z pozoru przedsiębiorstwa nie zdają sobie sprawy. Przedstawił również szereg korzyści z zastosowania modułu Cyble 5 i systemu Temetra.

Andrzej Musiał nawiązując do aktualnego w przedsiębiorstwach wodociągowych tematu walki ze stratami wody, zwrócił uwagę na konieczność zbierania dokładnych danych pochodzących z dobrej jakości wodomierzy poprzez nakładki, które nie przekłamują danych odczytowych. Jak podkreślił, jest to podstawa do wszelkich analiz, a następnie decyzji podejmowanych w przedsiębiorstwie wod-kan. Przedstawił również zalety oprogramowania chmurowego, techniczne aspekty użytkowania systemu oraz przykłady wdrożeń Temetry w Polsce i na świecie (jak na przykład w przedstawionym na zdjęciu poniżej Londynie).

W imieniu wszystkich organizatorów dziękujemy za aktywny udział w wydarzeniu i pozytywne informacje zwrotne.

               

Mają Państwo pytania? Są Państwo zainteresowani bezpłatnymi testami systemu Temetra?
Zapraszamy do kontaktu:

Powiązane wpisy

Menu