WES NA KONFERENCJI BMP OCZYSZCZALNIE PRZYSZŁOŚCI

WES NA KONFERENCJI BMP OCZYSZCZALNIE PRZYSZŁOŚCI

W dniach 13-14 września 2023, w naszym rodzimym Białymstoku, uczestniczyliśmy w konferencji organizowanej przez BMP. Druga edycja wydarzenia “Oczyszczalnie przyszłości” odbyła się pod honorowym patronatem Wodociągów Białostockich, skupiła się na podkreśleniu, że mimo modernizacji, budowy nowoczesnych oczyszczalni, wciąż potrzebne są dalsze inwestycje, m.in. by sprostać unijnym wymogom, by budować obiekty samowystarczalne energetycznie, bezpieczne i nowoczesne.

WES reprezentowali dr inż. Piotr Tuz – Dyrektor Handlowy i Anna Marcińczyk – Specjalista ds. obsługi klienta i logistyki.

Na naszym stoisku uczestnicy konferencji mogli zobaczyć działanie naszego nowego przepływomierza do niepełnych rurociągów. Jest to produkt dedykowany oczyszczalniom przyszłości – umożliwia rozliczanie się z ilości faktycznie wyprodukowanych ścieków, jest doskonałe do układów grawitacyjnych, łączy cechy przepływomierza elektromagnetycznego i sondy poziomu, dodatkowo mierzy aktualny poziom napełnienia przewodu a jego cena jest konkurencyjna w stosunku do innych tego typu urządzeń dostępnych na rynku. QPLT – 1000 cieszył się dużym zainteresowaniem i wkrótce będziemy mogli uruchomić kilka nowych projektów u Klientów, z jego zastosowaniem. Będziemy o nich informować wkrótce.


   

Powiązane wpisy

Menu