WES NA KONFERENCJI IGWP WODA.ŚCIEKI.OSADY 2023

WES NA KONFERENCJI IGWP WODA.ŚCIEKI.OSADY 2023

W dniach 25-27.10.2023  uczestniczyliśmy w dorocznej konferencji Izby Gospodarczej “Wodociągi Polskie” w Zakopanem. Wraz z naszym Partnerem – Itron Polska, spotkaliśmy się z uczestnikami wydarzenia w wyjątkowo dużym składzie.

Itron Polska reprezentowali: Mirosław Rząsa i Andrzej Musiał – Kierownicy Sprzedaży Woda i Energia Cieplna

WES: Piotr Tuz – Dyrektor Handlowy, Anna Marcińczyk – Specjalista ds. obsługi Klienta i Logistyki, Iwona Masłowska – Kierownik Działu Finansowo-Księgowego, Justyna Dąbrowska-Sadowska – Kierownik ds. HR i Marketingu.

W tym roku przygotowaliśmy Państwu aż dwa wystąpienia:

“Generowanie dodatkowych przychodów w przedsiębiorstwach wodociągowych – case study” w dniu poświęconym wodzie
oraz
“Pomiary i modelowanie sieci kanalizacji sanitarnej w aspekcie ograniczania kosztów eksploatacyjnych – case study” w dniu poświęconym ściekom i osadom.

Wykłady Piotra Tuza były oparte na przypadkach pracy z naszymi Klientami,  począwszy od omówienia wyzwań danego przedsiębiorstwa, poprzez zastosowanie szeregu rozwiązań szytych na miarę, skończywszy na uzyskanych efektach i długofalowych skutkach.

Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za uwagę, kuluarowe rozmowy, dyskusje i wspólny czas w przepięknej aurze jesiennego Zakopanego.

Wszystkich z Państwa, którzy nie mogli być w Zakopanem a są zainteresowani tematami naszych wystąpień, zapraszamy do kontaktu. Umówimy się w Państwa siedzibie i zorganizujemy indywidualną prezentację.

KONTAKT

dr inż. Piotr Tuz
Dyrektor Handlowy
tel. 513 894 439
e-mail p.tuz@wes.info.pl

GALERIA ZDJĘĆ

Powiązane wpisy

Menu