SPOTKANIE ABB i WES z wodociągami woj. mazowieckiego

SPOTKANIE ABB i WES z wodociągami woj. mazowieckiego

JESIENNE SPOTKANIE TECHNICZNE Z MONITORINGIEM to wydarzenie szkoleniowe, które zorganizowaliśmy wspólnie z ABB Sp. z o.o.  22.11.2023 w warszawskiej siedzibie tej spółki.

ABB, którego jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem, to globalny producent technologii dla energetyki i automatyki.
Zastosowania ABB dla branży wod-kan, o których mówiliśmy na spotkaniu, to tylko ułamek szerokiej oferty Grupy ABB.

Wdrożenia z użyciem linii przepływomierzy Watermaster, Aquamaster i Processmaster w polskich przedsiębiorstwach wodociągowych przedstawił Bartosz Stasiak – Starszy Specjalista ds. Marketingu i Sprzedaży ABB.

Z kolei przedstawiciele WES – Piotr Tuz – Dyrektor Handlowy, Jerzy Rogowski – Dyrektor Techniczny i Łukasz Wysocki – Kierownik Działu Modelowania Sieci, opowiedzieli o naszym doświadczeniu w opomiarowaniu i monitoringu sieci oraz różnych, nieraz zaskakujących zastosowaniach modelu sieci. Wskazaliśmy najszybsze sposoby pozyskania oszczędności i generowania zysków, które mogą być przeznaczone na dodatkowe inwestycje, np. na monitoring, działania optymalizacyjne, GIS i modelowanie.

Nasi goście mieli też okazję zwiedzić szkoleniowe centrum robotyki ABB i zobaczyć na żywo pracę robotów stosowanych w automatyce maszynowej, zaprojektowanych i zarządzanych przez autorskie oprogramowanie.

W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele przedsiębiorstw wod-kan z woj. mazowieckiego, którym dziękujemy za spotkanie, merytoryczne rozmowy przy kawie i podzielenie się z nami swoimi wyzwaniami i sukcesami.


Chcą Państwo uczestniczyć w podobnych spotkaniach lub zorganizować takie wydarzenie w swoim przedsiębiorstwie?
Zapraszamy do kontaktu!


dr inż. Piotr Tuz

Dyrektor Handlowy
tel. 513 894 439
e-mail p.tuz@wes.info.pl

 

GALERIA ZDJĘĆ

Powiązane wpisy

Menu